pracuj - oferty pracy - giełda pracy - praca ogłoszenia - telepraca - szukam pracy - praca za granicą - Dublin - Londyn - wzory CV oraz listów motywacyjnych - rekrutacja
R
E
K
L
A
M
A
R
E
K
L
A
M
A

Pomoc  |  Obsługa klienta: Chat online
Strona GłównaOferty PracyTematyczneBaza WiedzyMój Jobber.plEnglish VersionSekcja dla Pracodawców
Szukaj pracy:    |    Zarejestruj się   |   Logowanie

Jobber.pl ›› Porady dla szukających pracy ›› Zaufać sobie ››
Szukam Pracy
Wpisz słowa kluczowe:
Szukaj
›› więcej opcji
Szukaj wg
Nr. oferty
Idź!
R     E     K     L     A     M     A
www.PracaSprzedaz.pl
Najlepsze oferty pracy dla handlowców, sprzedawców, account managerów, kierowników sprzedaży. Zapraszamy!


Pliki i Odnośniki
Strona internetowa projektuStrona internetowa projektu
Partnerstwo Na Rzecz Zwiększenia Dostępności Rynku Pracy Dla Osób Niewidomych

Zaufać sobie

Wszystko ma swój początek, a w przypadku pracy tym początkiem jest żmudny proces odnajdowania najlepszych ofert zatrudnienia.
8 listopada 2005

Aby czynność ta nie była dużo przyjemniejsza, poszukiwanie pracy najlepiej przeprowadzić wykorzystując muliwyszukiwarkę ofert pracy www.praco.pl (kliknij, by otworzyć w nowym oknie). Jej unikalna formuła umożliwia szybkie i proste przeszukiwanie oraz porównywanie setek tysięcy ofert pracy z całego Internetu - portali pracy, witryn firmowych, list dyskusyjnych. Oszczędzamy tym samym czas, a także znacznie zwiększamy prawdopodobieństwo trafienia na ofertę, której nie znaleźlibyśmy korzystając z innych źródeł ofert pracy.

Sugestia
Kliknij! Szukaj ofert pracy z całego Internetu na Praco.pl - Oferty pracy

Ciemne pomieszczenia, zawiązane oczy, nieznana przestrzeń - podstawą staje się w takich warunkach zmysł dotyku i bliski kontakt z agresorem.
Na tym polega właśnie specyfika technik walki z zawiązanymi oczyma, które narodziły się w legendarnym klasztorze Shaolin. O tym, że zmysł dotyku działa znacznie szybciej niż wzrok przekonują także uczestnicy projektu realizowanego przez Partnerstwo Na Rzecz Zwiększenia Dostępności Rynku Pracy Dla Osób Niewidomych.

Nowatorskie zajęcia, w których biorą oni udział opierają się na autorskim i niestosowanym dotąd programie stworzonym przez sifu Andrzeja Szuszkiewicza, założyciela Akademii Kung fu Tradycyjnego w Krakowie, prezesa Polskiego Stowarzyszenia Wing Chun. Jego trzydziestoletnie doświadczenie w nauce wschodnich sztuk walki oraz doskonała znajomość biomechaniki, fizjologii i psychologii człowieka pozwoliły na dostosowanie technik bliskiego kontaktu do potrzeb osób niewidomych.

- Moje zajęcia od początku spotkały się z dużym entuzjazmem i zainteresowaniem, wymagają jednak dużej dyscypliny i motywacji - mówi Andrzej Szuszkiewicz. - Wiem jednak, że uczestnicy mają świadomość, że potrzebny jest pewien wysiłek, aby przełamać wewnętrzne bariery, przestać już dłużej usprawiedliwiać własną bezczynność, zaufać samemu sobie - dodaje.

Wing Chun to technika samoobrony opierająca się na bliskim kontakcie z przeciwnikiem, służąca kształtowaniu i rozwijaniu zmysłu dotyku. Często okazuje się on bardziej przydatny niż wzrok, gdyż ciosy zadawane w walce są szybsze niż reakcja ludzkiego oka.

Następna strona ››


Reklama


autor: Fundacja Instytut Rozwoju RegionalnegoCopyright © 2004 - 2019 Skilled Software, All Rights Reserved | Polityka Prywatności | praca :: Praca Sprzedaż :: Oferty pracy | Do górydo góry

Page copy protected against web site content infringement by Copyscape